AJURVEDINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Dauguma ligų, kaip teigia ajurvedos medicina, kyla dėl organizme susikaupusių toksinų, kurie trikdo organizmo gyvybinių energijų darbą ir darnią tėkmę. Vienas iš svarbiausių masažo teikiamų efektų – gyvybinių energijų pusiausvyros atstatymas ir šlakų bei toksinų iš organizmo šalinimas. Švarus organizmas greičiau gyja ir atstato gyvybines jėgas.

Šis masažas puikiai pašalina stresą, atpalaiduoja, subalansuoja vidinę energiją, gerina nuotaiką, ramina, aktyvina kraujotaką, gerina ir pagreitina limfos tekėjimą.

Visos procedūros (įskaitant masažą) trukmė – 1 val. 50 min.

P1070950

MASAŽAS KARŠTAIS AKMENIMIS

Masažas karštais akmenimis derinamas kartu su relaksaciniu viso kūno masažu.

Masažui naudojami ypatingų šiluminių savybių turintys vulkaninės kilmės akmenys. Vien švelnus jų prisilietimas suteikia nuostabų pojūtį, o sudėti ant kūno specialia

sistema, jie aktyvuoja tam tikrus taškus ir per juos stimuliuojančiai veikia visą organizmą. Aktyvuojami medžiagų apykaitos procesai, audiniai geriau įsisavina deguonį ir kitas maistingas medžiagas. Tai puikiai padeda pašalinti nuovargį ir stresą, atstato vidinę pusiausvyrą.

Visos procedūros (įskaitant masažą) trukmė – 1 val. 30 min.

SKAMBANČIŲ DUBENŲ MASAŽAS

Išminčiai sako – žodis gali žeisti, žodis gali gydyti. Nemažesnę įtaką gali daryti ir garsus sukuriančios vibracijos. Turbūt nepaprastą garso virpesių jėgą žmonės įvaldė pirmiau, nei išmoko įkurti ugnį. Ir tikriausiai nebus klaidinga pasakyti, jog įvairios garsų sistemos bei jų išgavimo technikos – tai seniausi gydymo ir asmenybės transformavimo įrankiai.

Dar praėjusio amžiaus pradžioje žymus aiškiaregys Edgaras Keisas išpranašavo, kad „garsas taps ateities medicina“. Ir ta „ateitis“ jau atėjo… Šiais laikais garsas tampa labai svarbus, nes vis plečiasi ir stiprėja aplink esanti garsų ir virpesių jūra, dažnai priverčianti nerimti tiek protą, tiek ir visą kūną… Idealus būdas nuraminti protą, išvalyti iš galvos „nereikalingas mintis“ – tai harmoningas dainuojančių dubenų skambesys. Tai nuostabus masažas garse, nuostabi terapija kasdienybės triukšmo išvargintiems žmonėms.

Dainuojančių dubenų garsą girdime ne tik ausimis, jų skleidžiamos harmonizuojančios vibracijos pasiekia ir teigiamai veikia kiekvieną kūno ląstelę. Šie garsai padeda susigrąžinti prigimtinį gamtos ritmą, yra veiksminga priemonė nuo nemigos ir depresijos.

Visos procedūros (įskaitant masažą) trukmė – 1 val.

DVIEJŲ RANKŲ MASAŽAS (Abjanga) lot1

Šį masažą atlieka vienas masažuotojas.

Tradicinė abjanga atliekama vieno arba dviejų masažuotojų („dviejų“ arba „keturių“ rankų masažas). Masažas ir jo metu naudojamas šiltas natūralus aliejus skatina toksinų šalinimą iš ląstelių, skaidrina protą ir kūną, jaunina organizmą. Ypač tinka žmonėms, turintiems sausesnę odą. Abjangos metu atliekama visų trijų kūnų – fizinio, emocinio ir protinio – apvalymo terapija, Tam padeda ir masažo metu papildomai naudojami skirtingos paskirties aromaterapiniai aliejai, kurie atlieka kelias funkcijas – vieni jų ramina, atpalaiduoja, kiti suteikia energijos.

Tradicinis abjangos masažas turi unikalų, ilgalaikį poveikį visam organizmui, sugrąžina kūnui gyvybiškai svarbų lankstumą, skatina natūralias gydančias organizmo jėgas..

Visos procedūros (įskaitant masažą) trukmė – 1 val. 20 min.

VEIDO CHIROPLASTINIS MASAŽAS

Chiroplastinis veido masažas yra speciali masažo technika, kuriai būdingas stangrinamasis poveikis odai ir poodiniam sluoksniui. Masažo metu vyksta odos stangrinimas ir drenavimas, sukuriamas naujas veido kontūras. To dėka teigiamus rezultatus galima pastebėti jau pirmos procedūros.

Jei jūs norite grąžinti odai prarastą elastingumą, atsikratyti dvigubo pagurklio ir suteikti „išplaukusiam“ veido ovalui aiškias ribas – šis masažas jums. Pradėjus terapijos nuo senėjimo kursą, chiroplastinis masažas yra reali galimybė pakeisti veido formą, padaryti odą elastingą, o žandikaulio ir smakro linijas – aiškias. Šis masažas raumenims suteikia tonuso.

Siekiant, kad poveikis išliktų ilgiau, tikslinga praeiti visą kursą, kurį sudaro vidutiniškai 10-15 procedūrų.

Masažo trukmė 50 min.

CHIROPLASTINIS KŪNO MASAŽAS

Chiroplastika – tai yra masažo technika, paremta žmogaus kūno ir organizmo atsakomąja reakcija į paviršinį receptorių dirginimą. Masažas naudojamas terapinių programų, saugančių nuo senėjimo, metu, figūrai koreguoti, lieknėjant, taip pat, kaip anticeliulitinių metodikų dalis. Masažo metu masažuotojo atliekami judesiai yra įvairūs ir originalūs, todėl vienu metu veikiamos raumenų, sąnarių, kraujagyslių ir nervų sistemos.

gelesMasažo trukmė 1 val.

AJURVEDINIS NUGAROS MASAŽAS

Padės susigrąžinti gerą savijautą.

Šis masažas mažina vidinę įtampą, atpalaiduoja, gerina kraujotaką ir tonizuoja nervų sistemą, o tuo pačiu pagerina bendrą fizinę savijautą.

Masažo trukmė – 30 min.

PĖDŲ MASAŽAS

Masažas, kuris pašalina įtampą ir atpalaiduoja visą kūną. Tikriausiai jau žinote, kad mūsų pėdos yra tarsi viso kūno „žemėlapis“.

Prieš masažą pėdos mirkomos vonelėje su aromatiniais aliejais. Masažo metu stimuliuojami pėdose esantys taškai, kiekvienas iš kurių „atsakingas“ už tam tikras organizmo dalis bei jų veiklą. Pėdų masažas paremtas tūkstančius metų gyvuojančia senovės rytiečių sistema, kurios paskirtis – sveikatos stiprinimas ir ligų gydymas.

Masažo trukmė – 30 min.

GALVOS – PĖDŲ MASAŽAS

Tai aukščiau aprašytas masažas pėdoms ir malonus masažas galvai.

Masažo trukmė – 40 min.

KOJŲ MASAŽAS

Puikus poilsis pavargusioms – ir ne tik – kojoms.

Šio masažo metu suaktyvinama kojų veninė kraujotaka. Taip pat, aktyviai stimuliuojama limfinė sistema, mažinamas kojų patinimas, kojose atsiranda nuostabus „lengvumo“ jausmas.

Masažo trukmė – 30 min.

RELAKSACINIS MASAŽAS

Relaksacinis masažas skirtas giliam atsipalaidavimui, įtampos ir streso panaikinimui.

Masažas labiausiai veikia raumenų sistemą – atpalaiduoja raumenis nuo įtampos, atkuria odos elastingumą, atstato kūno energetinį balansą, to dėka pasiekiamas visiškas atsipalaidavimas ir ramybė.lot4

Bendra masažo trukmė – apie 1 val. 10 min.

NĖŠČIŲJŲ MASAŽAS

Masažas puikia padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, padėti kūnui prisitaikyti prie pokyčių.

Specialiai pritaikytas masažas mažina raumenų įtampą, gerina kraujotaką, mažina stresą bei nerimą. Tuo pačiu tai teigiamai veikia nugarą ir Nesciuju masazassąnarius bei mažina dėl kojų raumenų įsitempimo atsirandantį kojų tinimą. Masažas teigiamai veikia ne tik moterį, bet ir būsimą kūdikį – padeda jam stiprėti bei sveikam ateiti į šį pasaulį.

Bendra masažo trukmė – apie 1 val. 30 min.

PONĖŠTUMINIS MASAŽAS

Šis masažas skirtas jau pagimdžiusioms moterims (rekomenduojama ne anksčiau kaip mėnesį po gimdymo). Masažas, kuriam naudojami specialūs pašildyti aliejai, puikiai padeda atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas, mažina gal būt kažkur giliai viduje tebeslypinčius nerimą ir baimę.

Trukmė – apie  1 val. 40 min.

MASAŽAS JAUNAJAI ARBA JAUNAJAM

Nesugalvojate kokia dovana nustebinti santuokos įžadus ketinančius duoti savo draugus ar artimuosius? Padovanokite nuostabų, specialiai jaunajai (arba jaunajam) skirtą masažą.

Tokia dovana tikrai nudžiugins, nes masažas ne tik sukuria puikų jausmą, atpalaiduoja, praskaidrina gal būt rūpesčių kiek prislėgtą nuotaiką, bet ir pagerina bendrą savijautą.

Atvykusį pasitinka šventiškai rožių žiedlapiais ir kitomis gėlėmis papuoštas, žvakių šviesoje skendintis ir nuostabiais eterinių aliejų kvapais kvepiantis masažo kabinetas. Prieš pradedant viso kūno masažą, atgaiva suteikiama kojoms – pėdos mirkomos specialioje masažinėje vonelėje, po to masažuotojo švelniai išmasažuojamos. Pabaigus šią įžanginę dalį, daromas viso kūno masažas.

Viso kūno masažas daromas naudojant pašildytus kvepiančius aliejus, o po masažo pasiūlomas nuostabios žolelių arbatos puodelis.

Bendra trukmė – apie 1 val. 40 min.

ŠVENTINIS MASAŽAS

Norite pradžiuginti jums artimą žmogų? Tikrai tai padarysite ir maloniai savo rūpestingumu nustebinsite padovanoję jam šį nuostabų masažą.puokste

sventinis masazasGėlių žiedlapiais išpuoštas, plevenančioje žvakių šviesoje skendintis masažo kabinetas, nuostabi švelni ir harmonizuojanti muzika sukuria neapsakomai malonią aplinką masažui. Pats atpalaiduojantis viso kūno masažas daromas naudojant specialius pašildytus aliejus ir suteikia atgaivą tiek kūnui, tiek protui.

Po masažo vaišiname aromatinga arbata. Laukia ir mažas siurprizas: kiekvienam klientui po masažo įteikiama maloni ir naudinga dovanėlė – gėlės žiedu papuoštas natūralus kokosų aliejus (150 g.).

Bendra trukmė apie 2 val.

GALVOS-PEČIŲ MASAŽAS

Galva – ko gero, pati svarbiausia žmogaus kūno dalis. Tad nenuostabu, jog kasdieninis intensyvus gyvenimo ritmas, įtampa, o neretai – ir stresinės situacijos, kurie, deja, yra pastovūs mūsų palydovai, pirmiausia veikia nervų sistemą, sukelia sunkumą ir skausmą galvoje. Sumažinti neigiamų išorinių poveikių sukeltą proto dirglumą, nuraminti nervų sistemą ir atsikratyti susikaupusios įtampos puikiai padeda galvos masažas.

Pusvalandis atsipalaidavimo klausantis nuostabios švelnios muzikos garsų ir mėgaujantis raminančiu galvos masažu – gera priemonė pailsėti tiek protui, tiek ir visam kūnui. Ir pasirengti naujiems iššūkiams, kurie, praskaidrėjus mintims ir protui, gal pasirodys ne tokie jau dideli.

HAKIM NUGAROS MASAŽAS

ziedasNuo neatmenamų laikų Hakim dervišai iš senovės Kafiristano (Afganistano kalnų rajono) praktikavo iš kartos į kartą perduodamą medicininę praktiką, kuri buvo tuo pat metu ir energetinė, ir dvasinė. Istorikai spėja, kad jų gydymo tradicijos yra tokios senos, jog tapo pagrindu Rytų ir Artimųjų Rytų medicinai (pavyzdžiui, indų ajurvedai ir jogai, kinų akupunktūrai ir cigunui). Šimtmečiais dervišai vystė supratimą apie tai, kaip energija cirkuliuoja kūne. Vėliau tai buvo įvardinta kaip meridianų ir akupunktūros taškų sistema. Senovinė Hakim dervišų išmintis atnešė jiems didžiulį pripažinimą, pagrįstą jų giluminėmis gydymo be prievartos žiniomis ir begaliniu jų geranoriškumu siekiant padėti kitam.

Anot dervišų medicinos, mūsų fizinės ir emocinės kančios atsiranda dėl mūsų energijos cirkuliavimo sistemoje atsiradusių sutrikimų. Energinės meridianų technikos padeda pašalinti šiuos sutrikimus ir atkurti harmoningą energijos cirkuliavimą mūsų kūne. Tai greitas, praktiškas metodas, leidžiantis efektyviai padėti sau pačiam ir kitiems žmonėms visiškai įveikti tam tikrus fizinius ir psichologinius negalavimus.

Prancūzijoje esantis Samadevos universitetas Hakim dervišų mokymą apibendrino ir pritaikė šio laikmečio Vakarų kraštų žmonėms. Tai reiškia, kad visa sistema buvo transformuota ir pritaikyta šiuolaikinio žmogaus galimybėms, su didžiausia pagarba esminiams principams bei išlaikant tradicines senovinio mokymo vertybes. Šio mokymo esmė organizmo savigydos jėgų stiprinimas, remiantis aiškiomis mintimis, pozityviomis emocijomis, harmonizuojančiais judesiais, sveika mityba, teisingu kvėpavimu, vengiant stresų ir fizinės bei psichologinės pusiausvyros praradimo.

Iš esmės Samadevos sistema – tai sveikatos ir gerovės sistema skirta mūsų visam organizmui kaip vienai bendrai visumai. Kitaip sakant, tai gyvenimo menas, kuris leidžia pažinti tikruosius fizinius, emocinius ir intelektualinius poreikius, suprasti juos ir sureguliuoti savo gyvenimą taip, kad taptume harmoningais savyje, santykiuose su kitais ir supančiu pasauliu.

Viena iš sistemos dalių – energinis gydomasis Hakim nugaros masažas.

hakimDervišų mokymuose stuburas įvardinamas pagrindine žmogaus sveikatos ašimi, sujungiančia žmogaus smegenis ir visus kitus organus. Būtent stuburo būklė žymia dalimi įtakoja žmogaus fizinės ir psichologinės sveikatos būklę, todėl Hakimo dervišai daugumą ligų pradėdavo gydyti nuo stuburo ir sąnarių.

Hakim masažas, tai švelnūs ir harmoningi judesiai, skirti stuburui. Tai technika, kurios metu per minimalius specialius impulsus tarsi kreipiamasi į kūną. Dervišai tai vadina „kūno išmintimi“, kurią visi turime nuo gimimo. Ritmiškas judesių kartojimas, tiksliai apibrėžta tvarka kaitaliojant lengvą prisilietimą, tempimą, spaudimą įjungia vidinius organizmo rezervus, pagyvina energijos cirkuliaciją, atgaivina tarpslankstelinius diskus, išsklaido raumenų įtampą, koreguoja stuburo mikropasislinkimus, atpalaiduoja spazmus bei suaktyvina toksinų šalinimo iš kūno mechanizmus. O masažo metu naudojamas specialus šilko popierius padeda per odą ištraukti toksinus iš organizmo.

Trukmė apie 35 min.

Visi masažai atliekami naudojant pašildytus natūralius aliejus.